KURUMSAL

Firmamız 1985 yılında kurulmuş olup, bugüne kadar Akdeniz ve İç Anadolu bölgesinde sizlere hizmet vermektedir. Çalışmalarımızı büyük bir titizlik içinde en son teknolojik gelişmeler doğrultusunda sürdürmeyi kendisine amaç ve ilke edinmiştir. Firmamız, düşük kapasitede soğuk su ihtiyacı olan endüstri tesisleri, kapalı devre klima, soğuk hava deposu, endüstriyel mutfak cihazları , klima yedek parça ve teknik servis hizmetleri vermektedir. Ayrıca meyve ve sebzelerin depolama süresini ve kaliteli depolanmasını sağlayan kontrollü atmosferde depolama, modifiye atmosferde depolama sistemleri konusunda ve diğer konularda yatırımlar yapmaktadır.

Misyon:Şirketimiz; ısıtma, soğutma ve havalandırma sistemleri üzerinde çalışmakta olup, taahhüt ettiği tüm projeleri, profesyonel ekibimizle en ekonomik maliyette, kaliteli olarak tamamlamaktadır.

Vizyon:Teknolojik gelişimle birlikte, yenilenebilir enerji kaynaklarını kullanarak, firmamızı geliştirip, koşulsuz müşteri memnuniyetiyle daha fazla pazar kitlesine ulaşmayı hedefliyoruz. İç pazarın yanında dış pazara da açılarak hizmet noktasında kalite anlayışımızı ortaya koymayı istiyoruz.